Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Olimpia Grudziądz - Unia Janikowo

Na pierwszym meczu w II lidze w młynie zjawiło się około 150 osób, w tym 25 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Równo z pierwszym gwizdkiem prezentujemy oprawę na która składały się herby najlepszych ekip naszej ligi trzymane na kijach, duży herb Olimpii jako mini sektorówka i transparent na płot o treści "Niezależnie kogo mamy za plecami, będziemy trwać w tym co kochamy!". Przed meczem nad stadionem przeszła mała ulewa i do końca nie wiedzieliśmy czy będziemy mogli zaprezentować oprawę na pierwszy gwizdek tak jak planowaliśmy. Przez zamieszanie transparenty na kijach zostały źle rozstawione i wyszło tak jak wyszło. Kilka minut później na płocie zawisły 3 flagi: "ChzM", "BZF'07" i "1919" Drwęcy. Prowadziliśmy raczej średni doping. Piłkarze przegrali mecz, chociaż prowadzili już 2:0, a w przeciągu niespełna 10 minut stracili 3 bramki! Mimo złej sytuacji na boisku cały czas zagrzewaliśmy piłkarzy do walki, jednak to nie pomogło i 3 punkty pojechały do Janikowa. Po ostatnim gwizdku piłkarze uciekają do szatni, nawet nie dziękując za doping. Tylko dwójka postanowiła podejść pod sektor (Koczur i Skowroński) za co szacunek. Reszta ma chyba gdzieś, że zdzieramy sobie gardła nawet gdy przegrywają we frajerskim stylu. O co im biega to nie wiadomo. A jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze i dla niektórych chyba tylko to się liczy...