Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Olimpia Grudziądz - Raków Częstochowa

Ten mecz był ostatnim ciekawym kibicowsko spotkaniem w tym sezonie, rozgrywanym w Grudziądzu. Jednak mimo to, liczba tego dnia w młynie to tylko około 130 osób, w tym 7 chłopaków z Warlubia i kilku z Łasina. Od początku meczu na płocie wiszą 3 flagi i transparent "Rogal, trzymaj się!" skierowany do naszego piłkarza, który doznał bardzo groźnej kontuzji w meczu rezerw. Jeśli chodzi o doping, to momentami było naprawdę głośno, jednak było też sporo słabszych momentów. W drugiej połowie wywieszamy transparent o treści "Dwa lata zakazu za browara na stadionie. Ochrona na prostą! Tam chleją 'Arizonę'!" dotyczący wydarzenia z meczu z Elaną, gdy jeden z naszych kolegów dostał zakaz i astronomiczną grzywnę za picie piwa na sektorze. Gdy już kończyliśmy rozwieszanie, przybiegli ochroniarze razem z kierownikiem do spraw bezpieczeństwa którzy razem próbowali zerwać transparent. Tłumaczyli się tym że "Delegat zaraz przerwie przez to mecz". Stawiamy czynny opór, jednak ostatecznie postanawiamy ściągnąć transparent z płotu. Po chwili zawieszamy go na nowo, ale sytuacja się powtarza. Na nic zdały się rozmowy, oraz nasze pytania na które panowie nie potrafili sensownie odpowiedzieć. Stwierdzamy więc, że nie ma sensu szarpać się bezsensownie z ochroną i jakże walecznym tego dnia kierownikiem od spraw bezpieczeństwa i rozkładamy transparent na sektorze. Trzymamy go przez całą przerwę, oraz pod koniec meczu. Jeśli chodzi o gości, to zjawili się w konkretnej liczbie około 250 osób, za co naprawdę szacunek. Na ten mecz mieliśmy przygotowaną oprawę, jednak z powodu zbyt małej frekwencji na sektorze musieliśmy z niej zrezygnować. Piłkarze remisują 1:1, tracąc gola w przedostatniej minucie. Po meczu znowu szaleje milicja, która w okolicach stadionu robi wjazdy wszędzie gdzie się da. Podziękowania dla chłopaków z Warlubia i Łasina za przybycie.