Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz
W Legnicy na sektorze gości melduje się 22 (2 FC Radzyń Chełmiński) kibiców Olimpii Grudziądz. 10 osób wybrało się do Legnicy dwoma samochodami, natomiast reszta na wyjazd postanowiła dotrzeć pociągiem. Droga do Legnicy ekipie pociągowej upłynęła dosyć szybko. Na stadionie Miedzi jesteśmy około godziny przed meczem. Po kilkunastu minutach docierają auta i wspólnie udajemy się na sektor gości. Niestety na mecz nie wchodzi flaga "OLIMPIA,HONOR,OJCZYZNA", gdyż znajdował się na niej krzyż celtycki... Od pierwszego gwizdka sędziego rozpoczynamy doping okrzykami antykomunistycznymi. W pewnej chwili nad stadionem przeszła bardzo duża ulewa podczas której ściągamy koszulki i bawimy się w najlepsze. Na dodatek Olimpia zdobywa bramkę, co jeszcze bardziej nas nakręciło. Mecz jednak zakończył się wynikiem 2:1 dla Miedzi, po słabej grze naszych kopaczy w drugiej połowie. Na trybuny zostali wyrzuceni trenerzy Olimpii, a w końcówce meczu boisko także musiał opuścić jeden z naszych zawodników. Po końcowym gwizdku wychodzimy z sektora udając się do aut, a reszta idzie na dworzec już w obstawie piesków. We Wrocławiu ci co wybrali się pociągiem mają bardzo dużo czasu, co postanawiają wykorzystać i zwiedzić to wspaniałe miasto. Rynek na wszystkich zrobił największe wrażenie. Krótko przed północą opuszczamy Wrocław i kierujemy się już w stronę Grudziądza. W drodze powrotnej podróż mija przy dużej ilości alkoholu i w dobrej atmosferze. Około 7 rano w niedzielę jesteśmy w Grudziądzu i każdy zadowolony kieruje się w swoją stronę.