oben links oben rechts
left border
Strona GłównaLipiec 20 2018 03:08:31
Kibice
Info
Zgody i kosy
Ustawki
Fan Cluby
Śpiewnik
Flagi
Szale
Tatuaże
Graffiti
Video
Grafika
Relacje kibicowskie
Relacje patriotyczne
Akcje charytatywne
Turnieje kibicowskie
Ziny
Za "kulisami" BZF'07
Drużyna
Skład
Terminarz
Tabela
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Olimpia Grudziądz - Puszcza Niepołomice
Na tym meczu w młynie 80 osób. Postanawiamy znowu nie prowadzić dopingu w I połowie z powodu idiotycznych zakazów, które są na nas nakładane (zakaz wnoszenia sektorówek, wieszania flag). Jakby tego było mało, cyrki na naszym stadionie nie mają końca. Znowu jesteśmy wypuszczani z sektora po dwie osoby, ochrona nie pozwala nam wyjść do budki z cateringiem, a jedzenie kupione u hostess chodzących po stadionie podaje nam się przez kraty! Ochroniarki mają pochowane identyfikatory, które powinni mieć cały czas widoczne i wpuszczają ludzi m.in. z parasolami, a nie pozwalają wnieść 1l butelki wody! Kulminacyjny moment ma miejsce jednak na początku drugiej połowy. Wychowanek naszego klubu i bramkarz, nie został przepuszczony z wodą, którą niósł dla chłopaków od podawania piłek. Ochrona nie chce go przepuścić, mimo że posiadał odpowiedni identyfikator. Sytuacja robi się nerwowa, a kiedy ochroniarz bez powodu otwarcie grozi mu pobiciem (cyt. "zajebię ci w ryj"), z młyna w tamtym kierunku wybiega trochę osób, a po chwili sytuacja się uspokaja. Po tym wydarzeniu krzyczymy kilka razy m.in. "Z ochroną trzymacie, dopingu nie macie" i postanawiamy opuścić stadion. Ludzie z zarządu oczywiście kolejny raz próbowali proponować nam umówienie się na rozmowę i dogadanie się na spokojnie, jednak po tym, jak już kilka razy zostaliśmy zrobieni w balona, nie mamy ochoty na jakiekolwiek rozmowy. Miarka się przebrała!
"Olimpijski Tryb Życia" - numer 2 do pobrania"Olimpijski Tryb Życia", numer 2 / 10.08.2013

PDF: LINK

JPG: strona 1 | strona 2 | strona 3 | strona 4
Komunikat!Już w sobotę kolejny ligowy mecz z Puszczą Niepołomice. Przeciwnik kibicowsko mało ciekawy, jednak dla nas najwierniejszych fanatyków jest to mimo, że na początku rundy NAJWAŻNIEJSZY MECZ SEZONU. Dlaczego najważniejszy? W skrócie można powiedzieć, że na naszym stadionie zaczynają od dłuższego czasu panować dziwne zasady, klub niby walczy z tym co się dzieje jednak efektów nadal nie widać. Różnorodne zasady, przepisy panujące na stadionie, zachowanie służb ochrony, obecność milicji, wysłanników włodarzy województwa, słowa niektórych pseudo pracowników klubu są rzeczą jakiej nie możemy zaakceptować. W związku z tym KAŻDY kibic, który uzna że zachowanie kogokolwiek (ochroniarza, działacza, itp.) za naruszające przepisy, za próbę prowokacji, itp. zgłasza to młynowemu. W nadchodzącym tygodniu przedstawiciele kibiców mają kolejna rozmowę z zarządem, na którym w punktach będziemy rozmawiali o powrocie normalności na nasz stadion. Wszystkie wątki, o których będziemy rozmawiać będą przedstawione Wam na meczu. Mecz z Puszczą jest w tym momencie najważniejszy ponieważ, będzie to taki mały sprawdzian czy są czynione kroki ze strony klubu czy nie. Jeżeli dalej będzie działo się to co dzieje się teraz, mamy w planach kolejne mniej przyjemne kroki, o których dowiecie się na samym meczu. Wielu mówi o bojkocie lecz bojkotowanie jest tak na prawdę wszystkim a szczególnie POlicji i ochronie na rękę. Bo dla nich to mniej pracy i problemu, a pieniążki i tak lecą. Bojkot jest ostatecznością. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to na meczu pojawi się drugi numer OTŻ. W związku z tym prosimy o przygotowanie drobnych na cele gazetki.
Zapisy na koszulki.
Mecz Chojniczanka - Olimpia przełożony.

Z powodu meczu 1/16 Pucharu Polski Olimpia - Miedź, spotkanie wyjazdowe w Chojnicach pomiędzy Olimpią, a tamtejszą Chojniczanką, zostało przełożone na 21.08.2013.
69. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.
Obchody rocznicy Powstania Warszawskiego jak co roku w naszym mieście, odbyły się pod pomnikiem Tadeusza Bora-Komorowskiego. Jakiś czas przed godziną „W”, wyruszamy z jednego z osiedli, w kilkadziesiąt osób z biało-czerwonymi flagami. Na miejsce dochodzą kolejne osoby i ogólnie na obchodach stawia się około 70 kibiców Olimpii. Niestety kolejny raz byliśmy świadkami żenady. Prezydent kilka zdań musiał czytać z kartki, po czym się gdzieś ulotnił, o 17:00 nie zawyły żadne syreny, a minuta ciszy trwała jakieś 10 sekund. Po tym jak psy rozkminiły, że planujemy wyjść na pasy kiedy będą wyć syreny, zaczęła się w ich szeregach panika. Żadnych sygnałów dźwiękowych nie było, więc panowie oszczędzili sobie „problemów”. My z naszej strony składamy znicze, oraz rozdajemy trochę ulotek na temat Powstania. Oprócz nas obecny WfcG – 20-30. Po zakończeniu oficjalnej części spotkania, ustawiamy się wszyscy razem w jednym miejscu, odpalamy race i wznosimy trochę okrzyków. Psiarnia i ich koledzy ze straży miejskiej tylko czekali żeby wypisać jakiś mandacik, lub zacząć prowokację, jednak obecność kombatantów sprawiła, że prawdopodobnie zabrakło im odwagi. Cała uroczystość znowu była zrobiona na odpierdol, ale cóż, taki to już zwyczaj władz miasta. Czasami wydaje się, że udział w takich wydarzeniach dla niektórych jest cierpieniem i przykrym obowiązkiem i gdyby nie nasza obecność, to prezydent by przemawiał tylko do zaproszonych gości. Pamięć Powstańców uczczono także w Radzyniu Chełmińskim, gdzie na obchodach stawia się kilka osób z naszego fan clubu. Cześć i chwała Bohaterom!
Powstanie Warszawskie.

Powszechny, trwający blisko pięć lat terror niemiecki wpływa na nastroje i wolę podjęcia walki w chwili widocznej przegranej III Rzeszy. Z pogardą patrzy się na butnych dotąd żołnierzy armii „narodu panów”, wycofujących się przez Warszawę. Postawę zwykłych mieszkańców Warszawy w tych dniach najlepiej oddają słowa dozorcy domu, w którym pod konspiracyjnym nazwiskiem Jerzy Korabski mieszka dowódca Armii Krajowej, gen. Tadeusz Komorowski: „No, panie szanowny, Szwaby wieją. Biorą w skórę. A czy ich to tak puścimy bez wyrównania rachunku?”

Siły AK w Okręgu Warszawskim liczą ok. 45 tys. żołnierzy. Oprócz nich do Powstania przyłączają się żołnierze Narodowych Sił Zbrojnych, Korpusu Bezpieczeństwa, Polskiej Armii Ludowej oraz Armii Ludowej. Razem jest ich ok. 2,5 tys. Dramatem Powstańców jest skąpe uzbrojenie, uzupełniane produkcją własną, zdobyczami na wrogu i zrzutami. Czynną pomoc niosą piloci polscy i alianccy oraz żołnierze armii Berlinga. Naprzeciw Powstańców stoją wyszkolone formacje niemieckie, liczące ok. 25 tys. ludzi. Uzbrojeni po zęby, mają wsparcie artylerii, pancerniaków i lotnictwa...
CZYTAJ DALEJ
Olimpia Grudziądz - Dolcan Ząbki

Pierwszy mecz nowego sezonu przyszło nam zagrać z podwarszawskim Dolcanem Ząbki. Wakacje, mało interesujący przeciwnik i żar z nieba, na pewno nie były czynnikami, które pozytywnie wpłynęły na naszą frekwencje w młynie (około 100 osób). Sporo osób nie wchodzi na mecz, po tym jak padają wszystkie drukarki do biletów. W pierwszej połowie nie dopingujemy protestując przeciwko zakazowi wnoszenia sektorówek na nasz stadion. Druga połowa to dobry jak na liczbę i brak bębna doping, który wzmagał się po kolejnych traconych przez naszych zawodników bramkach. Nasi piłkarze przegrywają w żenującym stylu 0:5. Jednak nas - fanatyków to nie zniechęca i po meczu praktycznie wszyscy ruszamy pod szatnię i tam dopingiem wspieramy piłkarzy. Na meczu obecne skromne delegacje wszystkich FC, a także układowicze z Nowego Miasta - 3 osoby.
69. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.

Już w najbliższy czwartek, 1 sierpnia, będziemy obchodzić 69. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Z tej okazji widzimy się wszyscy w ten dzień pod pomnikiem Tadeusza Bora-Komorowskiego (koło bursy szkolnej) punktualnie o godzinie 17:00!
"Olimpijski Tryb Życia" - numer 1 do pobrania."Olimpijski Tryb Życia", numer 1 / 27.07.2013

PDF: LINK

JPG: strona 1 | strona 2 | strona 3 | strona 4
Skra II Częstochowa - Olimpia Grudziądz (PP)

Na sektorze gości pojawiamy się w 13 osób i kilka razy zaznaczamy swoją obecność. Oryginalny doping dało się usłyszeć ze strony kibiców Skry, którzy swoimi przyśpiewkami typu „Jeszcze jeden, a ujrzysz eden”, „Po co wy gracie jak wy kibiców nie macie”, czy „Janek Wiśniewski padł”, poprawiali nam humor przez cały mecz. Piłkarze wygrywają 2:0 i awansują do następnej rundy Pucharu Polski.
Strona 3 z 63 < 1 2 3 4 5 6 > >>
right border
unten links unten rechts


2393772 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu