Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zapraszamy wszystkich do młyna!

22 września o godzinie 16:00, odbędzie się mecz Olimpia - Unia Solec Kujawski. Zapraszamy wszystkich do młyna (sektor "A")!

0:4
40' Brzykcy, 48' Marks, 84' Kucenko, 86' Pokora
Fotki z meczu Olimpia - Lech

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyc

W najbliższą sobotę o godzinie 17:00, Olimpia rozegra spotkanie z Lechem Rypin. Jak zwykle zapraszamy WSZYSTKICH chętnych do dopingowania drużyny! (sektor "A")
Goplania Inowrocław - Olimpia Grudziądz 1:1

1:1
90' Kempski (k) - 55' Delengowski
Olimpia Grudziądz - Notecianka Pakość

Rano "grupa szukająca wrażeń" grudziądzkich chuliganów (2 auta Olimpii i
1 GKMu) odwiedza w Kwidzynie okolice stadionu Rodła w poszukiwaniu kibiców Unii Janikowo, grajaca w tym dniu w Kwidzynie. Niestety kibice Unii postanowili pozostac w tym dniu w domu, mając widocznie lepsze zajęcia do roboty. Pod stadionem atakujemy mniejsze grupki Rodła, krojąc dwie bluzy i dwa szale. Po pewnym czasie zwijka do Grudziądza. Na meczu nas w młynie niecałe 60 osób, w tym kilkunastu chłopaków z GKMu. Prezentujemy fajną, kilkuczęściową oprawę. Na początku meczu odpalamy trzy konkretne zielone świece dymne. Na koniec pierwszej połowy rozwinięta zostaje nowa sektorówka. W drugiej połowie zostaje ona ponownie rozwinięta, tym razem w asyście 15 stroboskopów.Cały mecz prowadzimy dobry doping. Mecz kończy się niestety porażką naszych piłkarzy z ostatnią drużyną naszej ligi...

GieKSiarz

1 września (sobota) o godzinie 17:00, Olimpia rozegra mecz z Notecianką Pakośc. Już dziś zapraszamy WSZYSTKICH chętnych do dopingowania drużyny! (sektor "A")
WSTĘP WOLNY!
Włocłavia - Olimpia LIVE
koniec meczu
0:4

12'Gnegne
50'Kucenko
80'Simson
86'Delengowski

64'Gnegne

OLIMPIA: Osiecki - Brzykcy, Kalinowski, Kurkowski, Gozdek - Delengowski, Pokora, Koczur - Gnegne, Marks, Kucenko

Fotki z meczu Olimpia - LTP

Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz

Na ten wyjazd mielismy zamowiony autokar z PKSu. Na miejsce zbiorki wpada jednak policja, ktora predzej patrolowala cala dzielnice. Rozchodzimy sie w bloki, jednak policja wylapuje wiekszosc osob i informuje nas, ze na stadion i tak nie zostaniemy wpuszczeni. To samo oznajmia nam driver. Mimo wszystko postanawiamy jechac do Bydgoszczy. Jedziemy autokarem wyselekcjonowanym skladem (mniej-wiecej po rowno Olimpii i GKMu oraz goscinnie delegacja Wlokniarza Czestochowa). 20 km przed Bydgoszcza czekaja psy i znowu jestesmy filmowani i spisywani, co trwa dosc dlugo. Po ok 40 minutach psy zawracaja nas w strone Grudziadza, po chwili jednak zatrzymujemy autokar i oznajmiamy policji, ze jesli nie mozemy wejsc na stadion, to chcemy chociaz podjechac w jego okolice. O dziwo zgadzaja sie. Jednak prowadza nas okrezna droga (przez Fordon) i gdy do konca meczu pozostaje ok 10-15 minut, prowadza nas na dworzec PKS, gdzie czekaja juz duzo liczniejsze oddzialy MO. Sa wiezniarki... Po tym wszystkim zawracaja nas do Grudziadza. Pomimo wielkich checi nie dostalismy sie nawet w okolice stadionu, nie mowiac juz o obejrzeniu meczu. Po przyjezdzie do Grudziadza wiekszosc ekipy udaje sie na mecz GKM: TZ Lublin. Dzieki dla GKM i Wlokniarza za wsparcie tego dnia. CHWDP!