Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów
Dodane przez Admin dnia Sierpień 23 2018 23:19:28
Mecz z Ruchem mógł być wielkim świętem piłki nożnej w Grudziądzu. Niestety, naszego klubu nie stać na dodatkową ochronę związaną z meczem podwyższonego ryzyka i nadal trwa niewidoczny remont sektora gości. Nasza liczba podobna do poprzednich meczy tego sezonu. Doping na niezłym poziomie, chociaż po petardzie decybeli na meczu ze Skrą wiemy, że może być lepiej. Nie zmienia to faktu, że były kozackie momenty. Na płocie (na razie prowizorycznym) ląduje kilka flag w tym m.in. klasyka "GKS" gotykiem. Doping przez 90 minut nie poniósł drużyny do zwycięstwa. Mecz z Niebieskimi kończymy remisem 0-0 mimo, że piłkarze Ruchu nie istnieli na boisku. Tego dnia dla biało-zielonych zdziera gardło ponad 200 osób.